Õlarihmaga kamuflaažikuivkott

Õlarihmaga kamuflaažikuivkott

BearHik kamuflaažist õlarihmaga kuivkott on kompaktne, sobib neile, kes soovivad pakkida kerget, kuid omavad siiski kvaliteetset rasket varustust ning kaitseb väärtuslikke esemeid välistingimustes kahjustuste eest. Mugav suurus mahutab teie jaoks väikesed isiklikud esemed. kui soovite kaitsta elementide eest: mobiiltelefon, rahakott, päikeseprillid, fotoaparaat, tualetitarbed, väike rätik ja veepudelid. Seal on erinevas suuruses väikesest suureni, kõik on palju värve, valige oma lemmik BearHike kamuflaažist kuivkott õlarihmaga. .

Toote üksikasjad

Õlarihmaga kamuflaažikuivkott


Õlarihmaga kamuflaažikuivkott

Õlarihmaga kamuflaažikuivkott Funktsioon:

· EEMALDATAV JA REGULEERITAV ÕLARIHM – hõlpsaks kaasaskandmiseks ja transportimiseks

· Roll-Top veekindel sulgur

· Ülitugev mitterebiv materjal

· Ülimalt lihtne puhastada

· Mugavad suuruse valikud (5L, 10L, 20L ja 30L)


Õlarihma parameetritega kamuflaažikuivkott

Materjal

PVC kattega polüester

Suurus

2L,5L,10L,20L,30L

Trükkimine

Siiditrükk või digitrükk

Tunnusjoon

Keskkonnasõbralik, täielikult veekindel

Funktsioon

Ideaalne piknikuks ja muuks telkimiseks

Proovi aeg

7 tööpäeva

pakett

Igaüks on pakitud ühe PE-kotiga, mitu pakitud ühte tugevasse karpi


Õlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkottÕlarihmaga kamuflaažikuivkott


Meie teenused

1.OEM, ODM ja kohandatud logo on teretulnud.

2. Meie veekindla kuiva koti kvaliteet on hea ja hind konkurentsivõimeline.

3. Kui soovite kauba eest tasuda, saame teile pakkuda ühe tasuta näidise.

4. Proovide tegemine on väga kiire, ainult 1 päev, 3-5 päeva, kui vajate logo printimist.

5. Meil ​​on oma disainerid, kes töötavad alati välja uusi tooteid.

6.QC on kvaliteedi kontrollimiseks väga range.


KKK

Q1: Mis on teie põhitoode?

A1: Oleme spetsialiseerunud mitmesugustele veekindlatele kottidele ja välikottidele, nagu veekindel kuivkott, veekindel seljakott, veekindlad telefonikotid, veekindlad vöökottid ja nii edasi.

    

Q2: Kas näidistellimus on saadaval?

A2: Jah, see on saadaval.

Laos oleva näidise korral saame tasuta pakkuda 1-2 odavamat näidist, kui soovite veotasu maksta. Uue valmistatud proovi puhul on see 20–50 USD tüki kohta; ja teie logoga näidis on 30–80 USD (ei sisalda ekspressi. 1–2 tk proovi maksumus tagastatakse pärast masstellimuse 1000 tk kinnitamist.)

 

Q3: kas saate lisada oma logo? Kuidas on tasu kohandatud logoga?
A3: Muidugi võime lisada kotile teie enda logo kliendi soovile. Lihtsalt saatke meile oma logo AI- või PDF-vormingus. See on umbes 0,10 USD värvi kohta positsiooni kohta. Kui teie logol on rohkem kui 3 värvi või kui teie kogus on üle 1000 tk, kehtib erisoodustus.

 

Q4: Kas nõustute OEM-i või ODMorderidega?

A4: Jah, me teeme.

Saame toota teie kaubamärgiga või mõne muu teie ettevõtte poolt volitatud kaubamärgiga kotte.

Samuti saame toota kotte vastavalt teie enda disainile. Loomulikult ei soovita ega tooda me kõiki OEM- või ODM-kujundusi teistele klientidele. Vajadusel saame allkirjastada mitteavaldamise lepingu.

 

K5: Mis on teie pakkimisviis?

A5: Üldiselt kasutame iga toote pakkimiseks PE- või PVC-kotti, samuti saame kohandada pakendit vastavalt teie nõudmistele, näiteks värvilisele kastile ... ja me saame teie logo pakendile printida.

  

Q6: Kuidas teie tehas kvaliteedikontrolliga tegeleb?

A6: Kvaliteet on prioriteet. Kõik meie materjalid on keskkonnasõbralikud. Ja meil on oma kvaliteedikontrolli meeskonnad iga tellimuse kontrollimiseks; Seda kontrollitakse enne klientidele tarnimist.

 

Q7: Mis on teie tehase eelis?

A7: saame pakkuda oma klientidele erinevaid lahendusi, kuna hankime erinevat tüüpi ja sobivaid materjale sihthinna lähedal ning suudame tootmiskulude ja tarneaegadega hakkama saada. Samuti saame klientidele kujundada ja toota igasuguseid veekindlaid kuivkotte. OEM- ja ODM-i tellimusi võetakse vastu. Kõiki tellimusi testivad ja kontrollivad enne tarnimist rangelt meie enda kvaliteedikontrolli meeskonnad. Kui teil on kvaliteediprobleeme, vastutame selle eest. Kõigile teie päringutele ja küsimustele vastatakse 24 tunni jooksul.


Hot tags: Õlarihmaga kamuflaažikuivkott, Hiina, tarnijad, tehas, tootjad, kohandatud, hulgimüük, pakkumine, valmistatud Hiinas, madal hind, allahindlus, ost, hind

Saada päring

Seotud tooted