Väliseljakotikunst

- 2021-11-24-

raske ese, mis toetub seljale
——Kaalu raskus asetatakse seljale, nii et raskuse raskus oleks kõndimise ajal kindlalt vöökohal, et vöökoht oleks sirge. Ebamugavustunde vältimiseks tuleks aga kõvade servadega esemed seljast eemale hoida.
Kerged sulejoped, magamiskotid ja muud seljast eemal olevad kohad on samuti kohad, kus raskuskeset tõsta. Kui magamiskotid võivad mängida rolli pehmenduses ja kaitses.
Kandke sageli, kandke vähem
Teedel kasutatavad avalikud projektid asetatakse üles, et neid oleks lihtne kätte saada. Asetage esemed, mida ei kasutata enne laagrisse jõudmist.
Seljakoti peale asetatakse tavalised esemed nagu tänavatoit ja varuriided.
Telgid, toiduvalmistamise vahendid, magamiskotid ja muud laagris kasutamata esemed saab paigutada koti alumisse ossa.
Õige pakendamise tagab "prioriteedi" põhimõtte meeldejätmine, mille kohaselt peate paigutama suured ja väikesed seadmed erinevatesse piirkondadesse.
Seadme asukoht
Erinevate seadmete erinevatesse kohtadesse paigutamise eesmärk on hoida kõndides tasakaalu ja olla kerge kaasas kanda.
Seljakoti põhi – seljakoti põhi sobib mahukatele varustusele ja esemetele, mida enne telkimist ei vajata, näiteks magamiskotid, sulejoped jms. Kui seljakoti maha paned, annab pehme padja ka pehmenduse.
Põhiala paigutus
Seljakoti keskosa sobib ideaalselt suure hulga peaaegu soovimatute esemete kandmiseks liikvel olles. Näiteks matkatoidud, potid ja pliidid, raamatupidamispostid jne. Kuid pöörake tähelepanu seljakoti vasaku ja parema külje tasakaalule.
Kõrgeim positsioon
Ülemine ala sobib maanteel kasutatavate hädavajalike asjade jaoks. Näiteks: maanteetoit, vihmamantlid jne. Sise- ja väliskonto ülemine osa võib olla ka osaliselt veekindel.
Tarvikute tasku asukoht
Aksessuaaritaskusse saate pista hädavajalikud ja hädaabitarbed. Veekeetja on küljetaskus ja kõige tavalisem elektroonika on taskus. Aksessuaaritasku mitte ainult ei takista asjade kadumist, vaid muudab ka otsimise lihtsaks.
Pange asjad kergeks ja raskeks, kui pakite selga ruumi, kui sellest ei piisa. Võite kaaluda esemete riputamist, kuid kõiki esemeid ei saa riputada.
Plugin või mitte
Kui pole vaja, proovige mitte. Tiheda metsa läbimisel rippuvad kaubad kergesti rippuma, põhjustades kandja raskuse tasakaalust väljastamist ja kergesti kauba kraapimist.
Rippuvad esemed jaotatakse vastavalt seljakoti kujundusele. Seljakoti seljal, küljel ja põhjas on riputuspunktid. Tagaküljel olevaid tõstepunkte kasutatakse tavaliselt rahe- ja ronimiskeppide välisküljel. Külgesid ja põhja saab kasutada vahtpadja riputamiseks.
Pärast rippumiskohta – rahet, saab ronimiskeppi kasutada tagumist riputuskohta.
Riputuspunktid külgedel ja põhjas - külgedel ja põhjas olevaid riputuspunkte saab kasutada vahtpadja riputamiseks.
Vastavalt "prioriteedi ja prioriteedi" pakendile paigutatakse seadmed erinevatesse kohtadesse ja riputatakse korralikult väljapoole. Kui olete valmis, on seljakott korras.
Kui aga soovite asju tihedalt kokku pakkida, kasutada seljakoti ruumi maksimaalselt ära, mitte jalutada ringi, võite õppida pakkimise näpunäiteid.
Varustage oma ladustamisoskused
Lihtsamalt öeldes on hoiustamise põhimõte minimeerida seljakoti suurust ja kasutada täielikult ära seljakoti ruumi.
Kuidas oma magamiskotti hoiustada – voldi magamiskott 2-3 korda kokku ja vajuta aeglaselt õhku. Seejärel keera kott ümber ja hakka seda alt (jala ​​teisest otsast) kotti toppima.
Kokkurullimisel pigista kott hoiukotti või veekindlasse kompressioonkotti.
Telgi hoiuviis, telgi hoiuviis, kui kõik kotti panna, on lihtne ruumi võtta ja tihendustegur väheneb. Telki on kõige parem hoida ja lahti võtta: sisemine ja välimine konto on volditud kotti ja neid saab kergesti kokku suruda. Sisestage nael ja peakiri vertikaalselt kotti, kasutades koti vaba ruumi.
Sise- ja väliskontosid saab osaliselt ülaosani hüdroisoleerida. Varda ja maandatud naela vertikaalne sisestamine ei taga mitte ainult ruumi täielikku kasutamist, vaid hõlbustab ka raskuskeskme ratsionaalset jaotamist.
Toiduvalmistamisseadmete hoiustamine võtab palju ruumi, seega kasutage nende siseruumi täielikult ära. Asetage põleti potti ja kaitske põletit pehme materjaliga, näiteks paberrätikuga. Kui ruum võimaldab, pange söögiriistad ja väikesed materjalid potti. Kui silinder on õige suurusega, saab selle ka potti panna.
Kui soovid seda võimalikult palju kasutada, saab magamisalus meetodi.